Kategoriler
Sepetim

Geek Vape Kanthal A1 26 Ga Atomizer Teli (10m)

Geek Vape Kanthal 26GA
%25
İndirim
Stokta yok
Geek Vape Kanthal A1 26 Ga Atomizer Teli (10m)
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%25 indirim

Geek Vape Kanthal A1 26 Ga Atomizer Teli (10m)

Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Teli, deneyimli elektronik sigara kullanıcılarına önerilen bir üründür. Eğer sizler de kendi coil (bobin) sarımlarınızı yapıyorsanız ve e-sigara kullanmaya uzun süredir devam ediyorsanız, Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Teli ile kendi bobinlerinizi sarabilirsiniz. Kendi coil sarımınızı yapmak çok daha ekonomik bir kullanım sunar.

Yüksek watt - yüksek ısı değerlerinde düşük oksidasyona uğradığı için sık sık tercih edilen Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Teli, sizlere kendi coil sarımınızı yapmanız için 10 metrelik bir tel sunar. Teli meydana getiren Kanthal; krom, alüminyum demir kullanılarak elde edilen bir alaşımdır. Elektronik sigara dünyasının en popüler sarım teli ürünlerinden bir tanesi olan Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Teli, RBA (Re - Buildable Atomizer - Yeniden Yapılandırılabilir Atomizer), RDA (Re - Buildable Dripping Atomizer - Yeniden Yapılandırılabilir Damlatmalı Atomizer), RDTA (Re - Buildable Tank Atomizer - Yeniden Yapılandırılabilir - Tanklı Atomizer) modelleri için kullanılabilecek bir atomizer tel modelidir.

Sahip olduğu özel sarım makarası sayesinde sarım yapmanızı kolaylaştıran Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Telini kullanabilmeniz için daha önceden coil sarımı - bobin sarımı konusunda deneyim sahibi olmanız gerekmektedir. Kuro Koiler ve organik Muji pamuk - elektronik sigara likiti  ile beraber kullandığınız takdirde kendi bobin sarımınızı yapmak için önünüzde hiç bir engel kalmayacaktır.

Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Telindeki 26 GA Ne Anlama Geliyor?

Sadece Geek Vape Kanthal a1-26-GA Atomizer Telinde değil, coil - bobin sarımı yapmak için kullanılan sarım tellerinin hemen hepsinde 26 GA - 28 GA gibi ifadeler bulunmaktadır. Daha önce sarım tellerinde kullanılan Kanthal alaşımının demir, krom ve alüminyumdan üretildiklerinden bahsetmiştik. Bu materyaller, Kanthal’ ın 1400 santigrad dereceye kadar ısınabilmesine olanak verir.

26 GA, telin milimetrik çapı için kullanılan bir ölçü birimidir. 26 GA tellerde 0.40 mm olan iç malzeme çapı, 28 GA olan sarım tellerinde ise 0.52 GA’ ya kadar ulaşabilmektedir. Sarım telinin kalınlığı, malzemesi ve çapı gibi etmenler bir coil yapısının sergilediği performansı ve ohm (direnç seviyesini) direkt olarak etkiler.

Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli 10m Özellikleri:

Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli, Ürettiği Elektronik Sigara Ve Yan Ürünleri İle Kalitesinden Söz Ettiren Geek Vape tarafından Üretilmiştir.
Ürün, Kendi E-Sigara Coil / Bobin Sarımını Yapabilen Deneyimli E-Sigara Kullanıcılarına Önerilir.
Kendi Coil Sarımınızı Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli İle Yapmak İsterseniz, Kuro Koiler, Elektronik Sigara Likiti Ve Muji Organik Pamuk Gibi Yan Ürünlere De Sahip Olmalısınız.
Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli, 10 Metrelik Bir Uzunluğa Sahiptir.
Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli, Kanthal Adı Verilen, Yüksek Sıcaklığa Dayanabilen Demir, Krom Ve Alüminyum Materyallerden Üretilmiş Bir Malzemedir.
Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli 10m Düşük Ohm Seviyeleri İçin Kullanılabilir. Sarım Teli İle RBA, RDA ve RDTA Atomizerler İçin Gereken Bobin Sarımlarını Gerçekleştirebilirsiniz.
Geek Vape Kanthal a1-26-ga Atomizer Teli, Sahip Olduğu Özel Makara Sayesinde Kolay Bir Kullanım Sunar.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.