Kategoriler
Sepetim

Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)

Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)
Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)
Stokta yok
Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)
Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)
Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali-Muz Smoothie)
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.

Mevcut Seçenekler:

Bomb Sauce - AK-47 60ML (Şeftali - Muz Smoothie)

Özellikle premium e likit içeriklerinde şeftali genellikle krema - yoğurt gibi aromalarla birlikte tüketicilere sunulurlar. Ancak Bomb Sauce E-Liquid AK - 47 size yoğun ve olgun şeftali aromasını muz içeriği ile birleştirerek sunuyor. Eğer siz de yoğun muz ve şeftali aromalarını tatmak isterseniz ve farklı bir premium e-likit üreticisi denemek istiyorsanız işte fırsat! Bomb Sauce E-Liquid AK - 47 sizlerle!

Bomb Sauce AK - 47 ismini, efsaneleşmiş bir saldırı tüfeği olan AK - 47’ den almaktadır. İçindeki  %70 VG oranı sayesinde premium likit sınıfında değerlendirilen Bomb Sauce AK 47, yüksek watt değerlerinde yoğun buhar sağlaması için 3 mg nikotin içerir. Sitemiz elektronikbuhar1.net adresinde orijinal çeşitlerini bulabileceğiniz AK – 47 e-likit, 60 ML’ lik şişe boyutlarına sahiptir. Sitemizden 60 ML’ lik ve 3 mg nikotinli Bomb Sauce E-Liquid AK - 47 e-likit içeriklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bomb Sauce E-Liquid AK - 47’ nin ince kaliteli cam şişesi aynı zamanda cam damlalığa sahiptir ve e-sigara tanklarına kolayca dolum yapmanıza olanak sağlar. Sert kapaklı şişe aynı zamanda çocuk kilidine sahiptir. E-likit içeriğinin 3 mg nikotin değeri mod e-sigaralarla ve yüksek watt değerlerinde yoğun buhar vermesini sağlar. Küçük cam şişe ise sert kapağı ve diğer özellikleri ile günlük kullanım için idealdir.

AK - 47 bulup bulabileceğiniz en iyi en lezzetli şeftali aromalı e-likit içeriğidir. Aynı zamanda yoğun olarak muz aroması da içeren Bomb Sauce E-Liquid AK - 47 muz ve şeftali aromasına sahip smoothie lezzetini sizlere sunmaktadır. PG oranı diğer pek çok premium e-likit içeriğine oranla daha yüksek olduğu için etkin bir boğaz vurumu sunan Bomb Sauce AK - 47, kıvamlı - şekerli ve yoğun buhar sağlayan e-likit bileşimi ile gün boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Sitemizden tamamı orijinal olan Bomb Sauce E-Liquid AK - 47 şeftali ve muz aromalı e-likit içeriklerine hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Bu benzersiz e-likite şimdi sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizden sipariş vermek. AK – 47 beklentilerinizi karşılayacak ve ihtiyacınız olan zengin aromaya ek olarak yoğun buharı da sizlere sunacaktır. Ülkemizdeki e-sigara tedarikçilerde bulunmayan bu benzersiz ürün için elinizi çabuk tutun. Benzer içerikli pahalı premium içerikler için bir servet ödemek istemiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Diğer e-likit ürünlerinde olduğu gibi likit içeriği sizlere orijinal kutu ve şişesinde ulaşır. Eğer bir mod e-sigara kullanıyorsanız, elde edeceğiniz buhar yoğunluğu - kıvam sizler için önemliyse ve farklı bir markanın premium içeriklerini denemek isterseniz Bomb Sauce E-Liquid AK - 47’ yi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Likit Kapasitesi ML
Mililitre ML60ML

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.