Kategoriler
Sepetim

Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara

Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Stokta yok
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.

Mevcut Seçenekler:

Aspire Zelos 2.0 MTL E Sigara

Standart Aspire Zelos ürününün geliştirilmiş versiyonudur.

Cihaz ile uyumlu coil için bu linke tıklayabilirsiniz: Aspire BVC Coil

Aspire Nautilus 2s Atomizeri ile Uyumlu Cam için Bu Linke Tıklayabilirsiniz: Aspire Nautilus 2s Atomizer Pyrex Yedek Cam

Elektronik sigara dünyasının en efsanevi markalarından bir tanesi olan Aspire 'dan, sigara içimi (MTL) tercih eden kullanıcılar için pratik ve kullanımı kolay bir e-sigara: Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara. Firmanın bir önceki modeli olan Aspire Zelos 'un ikinci versiyonu olan Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara, özellikle geliştirilmiş atomizer tank (Nautilus 2S MTL) özellikleriyle size benzersiz bir deneyim sunuyor.

Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara Mod Gövde

Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara, 50 Watt’ a kadar çıkabilen bir e-sigara modelidir. Mod gövdesi üzerindeki küçük 0.69 inçlik ekranı üzerinden farklı ayarlamalar yapabildiğiniz elektronik sigara  Power Mode, Ni200, TC gibi içim modlarında kullanılabilir. Aspire Zelos 2.0 MTL, tam bir elektronik sigara kitidir ve mod gövdeye ek olarak, yenilenmiş Aspire Zelos tankı sizlere sunar. Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara aynı zamanda 2500 mAh’ lık sabit bir bataryaya sahiptir ve şarjlı pile ihtiyaç duymaz.

Aspire Zelos’ un birinci modelinde bulunan atomizer tank, özellikle likit sızdırmazlığı konusunda rakipsiz bir üründür. Aspire Zelos 2.0 MTL ise daha güçlü ve daha gelişmiş atomizer tankı ile sizlere benzersiz ve pratik bir kullanım sunar. Şarjlı pil gerektirmeyen elektronik sigara, gövde üzerinde bulunan mikro USB girişi sayesinde kolaylıkla şarj olabilir.

Nautilus 2S MTL Atomizer Tank

Aspire Zelos’ un birinci jenerasyon cihazlarında Aspire Nautilus Atomizer kullanılıyordu. Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara cihazında ise Aspire Nautilus 2S MTL Atomizer Tank kullanılmaktadır. Sahip olduğu likit sızdırmayan – teknoloji harikası yapısı ile Nautilus 2S MTL Atomizer Tank; 23 mm çapında, 2.6 ML likit kapasiteli, uzatılmış bir ağızlık (drip tip) kısmına sahip olan ve gerektiğinde DTL (nargile içimi) için de rahatlıkla kullanılabilen bir atomizer tank modelidir.

Nautilus BVC Coil Desteği kullanan atomizer tank, itmeli kolay dolum sistemi ile sizlere pratik ve rahat bir kullanım sunar ve 510 vidalama sistemine sahip diğer mod e-sigara gövdeleri ile de kullanılabilir. Atomizer tank aynı zamanda yedek pyrex tank camlarına ve de çocuk korumalı üst kapağa sahiptir.

Not: Ürün Bir E-Sigara Kitidir Ve Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara Mod Gövde ve Aspire Nautilus 2S MTL Atomizer Tanktan Meydana Gelir.

Aspire Nautilus 2S MTL Vs Aspire Natilus Atomizer Karşılaştırması
Aspire Nautilus (1. Nesil) e-likit sızıntısını sıfıra indiren benzersiz bir teknolojiye sahipti. İkinci nesil Aspire Nautilus 2S MTL ise, geliştirilmiş özellikleri ile sigara içimi (MTL) tercih eden kullanıcılara hitap ediyor. Birinci Aspire Nautilus’ dan farklı olarak Aspire Nautilus 2S MTL Atomizer Tank, 5 ML gibi yüksek kapasitelere sahip değildir. 2.0 ML’ lik kapasitesi ile Aspire Nautilus 2S, MTL yani sigara içimi isteyen kullanıcılara özel olarak üretilmiş bir atomizer tank modelidir.

Aspire Nautilus 2S MTL Atomizer Tank, ilk modelden 1 mm daha yüksek bir çapa sahiptir. 23 mm’ lik çapı ve 61 mm’ lik boyu ile daha ergonomik bir kullanıma sahip olan Aspire Nautilus 2S MTL Atomizer ayrıca –ilk Aspire Nautilus’ dan farklı olarak- 0.4 Ohm gibi sub ohm değerlerinde de kolaylıkla kullanılabiliyor.

Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara Özellikleri:
Aspire Zelos 2.0 MTL, Sigara İçimi Tercih Eden, E-Sigaraya Yeni Başlamış Veya Sigarayı Yeni Bırakmış Kullanıcılara Önerilir.
Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara 50 Watt’a Kadar Çıkabilir.
Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara 2500 mAh’lık Bir Sabit Bataryaya Sahiptir.
Cihazın Gövdesi Üzerindeki o.69 İnçlik Ekrandan Her Tür Ayarlamayı Yapabilirsiniz. E-Sigara Farklı İçim Modlarında Kullanılabilir. Gövde Üzerindeki Ateşleme Tuşu Ve Watt Arttırma – Düşürme Tuşları İle Kolay Bir Kullanım Sunar.
Aspire Zelos 2.0 MTL E-Sigara Sahip Olduğu Aspire Nautilus 2S Atomizer Tankı 2 ML Kapasiteye Sahiptir. BCV Coil Altyapısına Sahip Olan Atomizer Tank, Ekstra Korumalıdır. Aspire Nautilus 2S Tamamen Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir Ve Üstün Sızdırmazlık Özelliğine Sahiptir. Likit Tankında Aynı Zamanda Ayarlanabilir Hava Kanalları Da Bulunur Ve İtmeli Dolum Sistemi Sayesinde Kolayca Doldurulabilir.
E-Sigaranın Şarj Dolumu, Gövde Üzerindeki Mikro USB Girişi Sayesinde Kolayca Yapılabilir. Mod Göved Ergonomik, Hafif Ve Pratiktir.
Ürünün Orijinalliğini Blog Kısmından Yardım Alarak Sorgulayabilirsiniz.

Paket İçeriği:
1 Adet Aspire Zelos 2.0 50W MOD
1 Adet Nautilus 2S MTL Tank
1 Adet 0.4ohm BVC Coil
1 Adet 1.8ohm BVC Coil
1 Adet Extra Drip Tip
1 Adet MicroUSB Şarj Kablosu
6 Adet O-Rings (Yedek Conta)
1 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Aspire Zelos 2.0 50W MOD Özellikleri:
Boyut: 136mm x 38mm x 28mm
Dahili 2500mAh Batarya (Gömülü Pil)
Maksimum Watt Aralığı: 1-50W
Çıkış Gerilimi Aralığı: 0.5-9.0V
Mod Ayarlar Çeşitleri: Power Mode, TC Mode
Ni200, Titanyum, Paslanmaz Çelik
0.69" OLED Ekran
Sezgisel Ateşleme Düğmesi
2 Ayar Düğmesi
MicroUSB Bağlantı Noktası
510 Yaylı Konnektör

Nautilus 2S MTL Tank Özellikleri:
Çap: 23mm
Likit Kapasitesi: 2.6mL
Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Pyrex Cam Takviyesi
İtmeli Stil Kolay Dolum Sistemi
Çocuk Korumalı Üst Kapak
Nautilus BVC Coil Desteği
0.4ohm Nautilus BVC Coil: 23-28W
1.8ohm Nautilus BVC Coil: 10-14W
Ayarlanabilir Alt Hava Akımı - MTL ve DTL İçime Göre Ayarlanabilir Yapı
510 Uzatılmış MTL-Style Drip Tip

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Ağırlık
Ağırlık380gr
Pil Kapasitesi
Pil Kapasitesi2500mAh
Likit Kapasitesi ML
Tank Likit Kapasitesi2.6ML

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.