Kategoriler
Sepetim

SMOK G-PRIV 3 Kit

SMOK G-PRIV 3 Kit
%29
İndirim
Stokta yok
SMOK G-PRIV 3 Kit
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%29 indirim

Mevcut Seçenekler:

SMOK G-PRIV 3 & TFV16 LITE

G-PRIV serisinin ailesinin en yeni üyesi olan SMOK G-PRIV 3 Kit, 5 ml likit kapasitesine sahiptir. G-PRIV 3 Box Mod ve TFV16 Lite Tanktan oluşmaktadır. İki adet 18650 pille
çalışan G-PRIV 3 Kit, ateşleme süresini 0.001S'ye düşüren yeni IQ-G yonga setini benimsiyor ve 230 watt'a kadar çıkabiliyor. Yeni akıllı ve güçlü box mod TC kiti olarak, kit
iki yeni coil ile  eşleştirilmiştir. Conical Mesh Coil (60-75w en iyi performansı veren kullanım aralığıdır.) ve 0.15 oHm Dual Mesh Coil (60-90w en iyi performansı veren
kullanım aralığıdır.) Ayrıca, Smok G-PRIV 3'ün 2,4 inçlik daha büyük bir dokunmatik ekranı varken G-PRIV 2 kitinde bu sadece 2,0 inçti, bilgiyi daha net bir şekilde
görebilirsiniz. İkincil bağımsız düğmeyle birlikte ekranı kolayca kilitleyebilir veya kilidini açabilirsiniz, G-PRIV 3'ünüzü kilitlemek veya kilidini açmak için ikincil düğmenizi
yalnızca 2 saniye basılı tutmanız yeterlidir. Hızlı şarj için Type C USB portu ile 2A süper hızlı şarj desteği sunuyor. Dahası, ekran ayarı için kullanılabilir 6 tema rengi vardır,
cihazı renkli kılar. Ve arka panelinde, canlı renkleri tüm modun daha şık ve modern görünmesini sağlayan, yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip akrilik bir kabuk desen
paneli kullanılmıştır. Eşsiz konik yapı, hava akışı girişinin tabanını maksimize edebilir ve eşsiz bir lezzet patlaması yaratarak bobinin içinden damlama ucuna akarken
buharı yoğunlaştırabilir. Akıllı G-PRIV 3 Kitini edinin ve buhar keyfinizi yeni bir seviyeye getirin!

Smok G-PRIV 3 Box Mod Özellikleri

Boyut: 54 x 28 x 85mm
Çip: IQ-G Çipset
Çalışma Modları: VW (Soft, Norm, Hard, Max) / TC (NI, TI, SS, TCR, Preheat) / My Mode
Güç Aralığı: 1W-230W (VW) / 10-230W (TC)
Giriş Voltajı: 6.4V-8.4V
Çıkış Voltajı: 0.5V-8.2V
2 Yüksek Amper Gücüne Sahip 18650 Pil İle Çalışır.
Ateşleme zamanı: 0.001
Şarj Tipi: Type-C
Şarj Gerilimi: 5V
Şarj Akımı: 2.0A
Bekleme Akımı: <400uA
Direnç Aralığı: 0.1ohm-2.5ohm (VW) / 0.05ohm-2.0ohm (TC)
Sıcaklık Aralığı: 200 ° F-600 ° F / 100C-315 ° C
Ekran: 2.4 inç Dokunmatik Ekran

Smok TFV16 Lite Atomizer Tank Özellikleri

Ebat: 28 x 58.5mm
Kapasite: 5 ml
Doldurma: Üstten Dolum Sistemi
Malzeme: Paslanmaz Çelik
Vidalama Sistemi: Altın Kaplama 510 Pin

Desteklediği Coiller:
TFV16 Lite Conical Mesh Coil (0.2 oHm) Güçlü ve Sıcak Direk Ciğere Çekim(60-75w en iyi performansı veren kullanım aralığıdır.)
TFV16 Lite Dual Mesh Coil (0.15 oHm) (60-90w en iyi performansı veren kullanım aralığıdır.)

Paket İçeriği
1 Adet G-PRIV 3 Box Mod
1 Adet TFV16 Lite Atomizer Tank (5ml)
1 Adet TFV16 Lite Conical Mesh Coil (0.2 oHm)
1 Adet TFV16 Lite Dual Mesh Coil (0.15 oHm)
1 Adet Yedek Isıya Dayanıklı Pyrex Cam Tüp
1 Adet Hızlı Şarj Destekli Type-C USB Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Yedek Parçalar Takımı

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.