Kategoriler
Sepetim

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO E Sigara

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
%17
İndirim
Stokta yok
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO
Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO E Sigara
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%17 indirim

Mevcut Seçenekler:

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO E Sigara

Elektronik sigara dünyasının en köklü firmalarından biri olan Joyetech, kullanımı kolay ve başarılı bir e-sigara kiti ile sizlerle: joyetech eVic VTC Dual with Ultimo. E-sigara kiti, eVic VTC Dual gövdesi ve Ultimo atomizerden emeydana gelmektedir. E-sigaranın gövde ve atomizer özelliklerinden sırayla söz edelim.

DİKKAT! Bu cihaz hem tek hemde çift 18650 model pil ile çalışabilmektedir. Bu piller kutu içeriğinden çıkmamaktadır. Pilleri Pil Seçebilirsiniz kısmından seçebilir veya herhangi bir elektronik mağazasından satın alabilirsiniz.

Joyetech eVic VTC Dual Mod Gövde

Joyetech eVic VTC Dual; iki veya b,r adet 18650 şarjlı pil ile çalışır. Pilleri dışarıdan bir şarj cihazı ile veya gövde üzerindeki mikro USB şarj girişi ile şarj edebilirsiniz. Piller, mod e-sigara gövdesinin kapağı içinde saklanır. Joyetech eVic VTC Dual With Ultimo’ yu isterseniz tek isterseniz iki adet şarjlı pille çalıştırabilirsiniz. Cihaz tek pille 75 watt’a kadar, iki şarjlı pille 150 watt’a kadar çıkabilir.  RTC / VT (Ni / Ti / SS316) / VW / TCR / Bypass Modlarında çalıştırılabilen e-sigaranın gövdesi üzerindeki küçük ekranda farklı ayarlamalar yapmanızı sağlar.

Joyetech eVic VTC Dual Mod Gövde aynı zamanda şarjlı pilleri ters takmanızı engelleyen ters polarizasyon özelliğine sahiptir. Mod gövde üzerindeki ekran üzerinden farklı ayarlamaları yapabilirsiniz. Üstün işlemci altyapısı ile donatılmış olan cihaz, saat özelliğine de sahiptir. Farklı ayarlamaları da yine Joyetech eVic VTC Dual’ ın mod gövdesi üzerinden yapabilirsiniz.

Joyetech eVic VTC Dual Ultimo Atomizer

Sitemizde bulunan Joyetech eVic VTC Dual With Ultimo E-Sigara Kiti, Ultimo Atomizer ile güçlendirilmiştir. Tepeden doldurulabilen tank, geniş bir ağızlık (drip tip) kısmına sahiptir. Ultimo Atomizer, 4 ml likit kapasitesine sahiptir ve geniş – ayarlanabilen hava kanallarına da sahiptir. Özellikle sub – ohm (o.5 ohm) değerlerinde cihaz, yoğun buhar ve aroma lezzeti sunabilir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş Ultimo Atomizer tank, pyrex cama sahiptir ve kullanışlıdır.

Özellikle başarılı bir mod e-sigara arıyorsanız ve nargile içimi tercih eden bir kullanıcısıysanız, Joyetech eVic VTC Dual With Ultimo E-Sigara Kiti, sizler için son derece idealdir. Sitemizden yaptığınız siparişler sonrasında blog kısmındaki içeriklerden yardım alarak e-sigaranın orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet Joyetech eVic VTC Dual MOD
1 Adet Tek Pil Kapağı
1 Adet Çift Pil Kapağı
1 Adet ULTIMO Atomizer Tank
1 Adet MG Seramik 0.5oHm Coil
1 Adet MG Clapton 0.5oHm Coil
1 Adet Micro USB Kablo
2 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)
1 Adet Uyarı Kartı

eVic VTC Dual MOD Teknik Özellikleri:

Tek Pil Ölçüleri: 23.00*38.00*86.00mm
Çift Pil Ölçüleri: 23.00*55.50*86.00mm
Çıkış Modları: RTC/VT (Ni/Ti/SS316)/VW/TCR/BYPASS
Çıkış Güçleri: 1-75W(Tek Pil) /150W(Çift Pil)
Direnç Aralığı: 0.05-1.5ohm for VT/TCR mode / 0.1-3.5ohm for VW/BYPASS mode
Sıcaklık Aralığı: 100-315°C/ 200-600°F

ULTIMO Atomizer Tank Özellikleri:

Ölçüleri: 22.0mm*55.0mm
Drip Tip Ölçüleri: 13.0mm*12.0mm
Likit Kapasitesi: 3.5ml
Uyumlu Coiller: MG Ceramic-0.5ohm/ MG Clapton-0.5ohm/ MG QCS-0.25ohm

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.



Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.