Kategoriler
Sepetim

Eleaf iStick Pico X 75W Kit

Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
%100
İndirim
Stokta yok
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Eleaf iStick Pico X 75W Kit
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%100 indirim

Mevcut Seçenekler:

Eleaf iStick Pico X 75W & MELO 4 Atomizer Kit

Elektronik sigara dünyasının en sevilen e-sigara ürünlerinden bir tanesi de Eleaf iStick Pico 75 Watt ürünüdür. Küçük boyutları ve kullanışlı özellikleri sayesinde kısa zamanda hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine ulaşan Eleaf Pico’ nun bir üst modeline merhaba deyin; Eleaf iStick Pico X 75W + MELO 4 Atomizer Tank e-sigara kiti. Ürün, tam bir e-sigara kitidir ve mod gövde ve atomizer tanktan meydana gelmektedir. Aşağıda mod gövde ve atomizer tankın özelliklerine ulaşabilirsiniz.

DİKKAT Bu ürün minimum 1 adet 18650 model pil ile çalışmaktadır. Bu piller kutu içeriğinden çıkmamaktadır. Pilleri Pil Seçebilirsiniz kısmından seçebilir veya herhangi bir elektronik mağazasından satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick Pico  X 75W Box Mod:

Diğer pek çok box mod gibi Eleaf iStick Pico X 75W Box Mod da kullanıcı dostu boyutlara sahiptir. Sadece 112 mm uzunluğunda, 50 mm genişliğinde ve 31 mm eninde olan box mod, 112 gram ağırlığındadır. Sadece tek bir 18650 şarjlı pil ile çalışan mod gövde, 75 Watt çıkışa sahiptir ve 0.05 Ohm – 3.0 Ohm ile buhar sağlar. Bu da mod gövdenin gerek sigara içimi (MTL) gerekse nargile içimi (Sub Ohm / DTL) için uygun olduğunu gösterir. Eleaf iStick Pico 75W mod gövde; VW / TC / Ni / Ti / TCR / SS /ByPass gibi içim modlarında çalıştırılabilir.

Mod gövde, önceden ısınma ve de akıllı watt sistemine sahiptir. Buhar çekim sayacı, sessiz mod, aşırı şarj, ters polarizasyon, kısa devre koruması gibi pek çok farklı özelliğe sahip olan Eleaf iStick Pico X 75W mod gövde, son derece büyük bir ateşleme düğmesine sahiptir. Cihaz, 10 sn üzerinde ateşlendiğinde kendi kendine otomatik olarak kapanarak coil ömrünü uzatır. 510 vidalama sistemine sahip olan mod gövdenin üzerindeki mikro USB girişi ile cihazı şarj edebilirsiniz. Gövde üzerindeki 0.96 inçlik ekran mod ayarlamalarını yapmanızı sağlar. Eleaf iStick Pico X 75W mod gövde aynı zamanda son derece ergonomik bir tasarıma sahiptir.  Şarjlı pil, gövde üzerinde ve tepeden kapatılan vidalı bir kapakla korunur.

Eleaf MELO 4 Sub – Ohm Atomizer Tank:

Eleaf MELO 4, sub – ohm (nargile içimi / DTL) içim için üretilmiş olan bir atomizer tank modelidir, 2 ML’ lik e-likit kapasitesine ek olarak 22 mm’ lik bir çapa sahiptir ve de sadece paslanmaz çelik ve pyrex cam kullanılarak üretilmiştir. Eleaf EC Mesh Coil (bobin) ailesi coilleri ile çalışan atomizer tank, iki kanallı ayarlanabilir hava girişlerine ve de 510 Delrin (drip tip) kısmına sahiptir. 510 vidalama sistemine sahip olan uygun atomizer tanklarla Eleaf MELO 4 atomizer tankı kullanabilirsiniz. Atomizer tank, tepeden doldurulur ve hem MTL hem de nargile içimi için uygundur.

Eleaf iStick Pico X 75W Mod Özellikleri:

Çap: 112mm x 50mm x 31mm
Ağırlık: 112gr
1 Adet 18650 Pil Desteği (Paket içeriğine dahil değildir)
Maksimum Çıkış Gücü: 75W
Gerilim Çıkış Aralığı: 0.5-9.0V
Direnç aralığı: VW Mode: 0.1-3.0ohm
TC Mod: 0.05-1.0ohm
Nickel, Titanium ve Paslanmaz Çelik Uyumluluğu
TCR Mod, BYPASS Mod, PreHeat Mod
Akıllı Watt Öneri Sistemi
Puff Sayacı
Büyük Boy Ateşleme Düğmesi
Alt Ayar Düğmeleri
OLED Ekran
Yumuşak Dokunuşlu Lastik Kaplama
Dişli Üstten Monte Pil Kapağı
Aşırı Şarj Koruması
Aşırı Deşarj Koruması
Aşırı Akım Koruması
Ters Polarite Koruması
10 Saniye Devre Koruması (10 Saniyeden Uzun Süre Basılı Kaldığında Cihaz Kendini Kilitler)
Kısa Devre Koruması
Yaylı 510 Bağlantı

Eleaf MELO 4 Sub-Ohm Tank Özellikleri:

Çap: 22mm
Standart Likit Kapasitesi: 2mL
Üstün Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon
Pyrex Cam Takviyesi
Eleaf EC Mesh Coil Ailesi
0.15ohm EC-M Kanthal Mesh Coil - 30-75W
Çift Yarıklı Alt Hava Akış Kontrolü
510 Delrin Drip Tip
510 Bağlantı

Paket İçeriği:

1 Adet iStick Pico X 75W Mod
1 Adet MELO 4 Tank
2 Adet 0.15ohm EC-M Mesh Coil
1 Adet QC MicroUSB Kablo
1 Adet Yedek Parça Paketi
Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.net sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: www.blogvaper.com

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.